Česká zmrzlina z Opočna

Kontakt

Petr Zářecký

Na Olivě 270
517 73 Opočno

tel.: 776 663 384, privát: 721 466 682

e-mail: zmrzlina.zarecky@seznam.cz

 

O nás...

Naše firma již mnoho let spolupracuje s mlékárnou BOHEMILK, a.s. a zajišťuje odbyt na území Východních Čech a VysočinyZmrzlina Opočno od nás je tudíž zárukou té nejvyšší kvality surovin.

Nosnými produkty společnosti jsou kromě jogurtů, mléka, smetan a směsí na ledovou tříšť v mnoha příchutích i sušené zmrzlinové směsi MIXAR, FREDOMIX a SORBETOVÉ zmrzliny na přípravu vynikající škrabané či točené zmrzliny. Zmrzlina Opočno z této kvalitní zmrzlinové směsi má velkou přednost ve velice jednoduché přípravě, což potvrzují i samotní cukráři. V nabídce najdete velice široký sortiment. Zmrzlinové směsi se prodávají pod značkou „Česká zmrzlina z Opočna“.

BOHEMILK, a.s. Mlékárna Opočno je tradičním českým výrobcem kvalitních zmrzlinových směsí. Dlouholetá zkušenost s výrobou tohoto speciálního výrobku zaručuje stálost kvality, neustálý vývoj a zároveň sledování trendů, které vedou ke zdokonalení receptur. K výrobě zmrzlinové směsi se používá nejkvalitnější kravské mléko, všechny výrobky společnosti splňují platnou legislativu. Cukrář tak dostane pro svoji výrobu kvalitní surovinu a zákazník jemnou mléčnou chuť, pro kterou je zmrzlina z Opočna vyhlášená.

Kontakt
Petr Zářecký
Na Olivě 270, 517 73 Opočno
tel.: 776 663 384, privát: 721 466 682
email: zmrzlina.zarecky@seznam.cz
Česká zmrzlina z Opočna
© 2013 regenet, skript smartsolution